להשכרה חללים משרדיים/מסחריים בבניין בוטיק בפרדס חנה נכס 500
להשכרה בפרדס חנה דו משפחתי בשכונת פרחי הדר נכס 505

להשכרה בפרדס חנה דו משפחתי בשכונת פרחי הדר נכס 505

מגרש
320 מ"ר
בנוי
160 מ"ר
חדרים
6 חדרים
מחיר
9,000 ש"ח
להשכרה בפרדס חנה דירת גן בבניין בוטיק חדש במרכז המושבה נכס 503
בפרדס חנה דו-משפחתיים גדולים על מגרשים מרווחים נכס 412

בפרדס חנה דו-משפחתיים גדולים על מגרשים מרווחים נכס 412

מגרש
330 מ"ר
בנוי
180 מ"ר
חדרים
5 חדרים
מחיר
4,100,000 ש"ח
להשכרה בפרדס חנה דירת פרטר מרווחת עם חצר וגינה

להשכרה בפרדס חנה דירת פרטר מרווחת עם חצר וגינה

בנוי
130 מ"ר
חדרים
5 חדרים
מחיר
6,000 ש"ח
בבלעדיות בפרדס חנה 'בית של פעם' קסום בלב המושבה

בבלעדיות בפרדס חנה 'בית של פעם' קסום בלב המושבה

מגרש
414 מ"ר
בנוי
135 מ"ר
חדרים
5 חדרים
מחיר
3,850,000 ש"ח
בבלעדיות בפרדס חנה דירה עם מרפסת נוף בנווה פרדסים

בבלעדיות בפרדס חנה דירה עם מרפסת נוף בנווה פרדסים

בנוי
125 מ"ר
חדרים
5 חדרים
מחיר
2,450,000 ש"ח
להשכרה בפרדס חנה פנטהאוז מהמם עם מרפסת ענקית

להשכרה בפרדס חנה פנטהאוז מהמם עם מרפסת ענקית

בנוי
150 מ"ר
חדרים
6 חדרים
מחיר
8,500 ש"ח

בין חיפה לתל אביב מסתתר לו מקום שהוא קסם ישראלי אמיתי.
פרדס חנה-כרכור, מועצה מקומית כחלק ממושבות הברון, המונה כ-44 אלף תושבים, היא אחד המקומות הכי מיוחדים וצבעוניים שיש לנו במדינה, וכיום המועצה המקומית הגדולה בישראל.
לפרדס חנה כרכור שורשים רומנטיים של מושבה וותיקה לצד שכונות חדשות הנבנות ומתפתחות, ומושכת אליה מכל הארץ בכל שנה משפחות רבות צעירות וותיקות מהמעמד הסוציו-אקונומי הבינוני-גבוה.

אוכלוסיית המקום מאופיינת במרקם אנושי מגוון וייחודי, היוצרת קהילה אכפתית, סובלנית עם ערבות הדדית ורוח התנדבותית.
המושבה הוותיקה לצד החדשנות שלה מציעה הן בתים צמודי קרקע והן בנייה רוויה הטובלים בירוק. בנוסף, חורשות טבע, פארקי שעשועים, שווקים אותנטיים, מקומות בילוי, מתחמי קניות, אוכל טוב ובעיקר אנשים נעימים.
בפרדס חנה כרכור פועלת מערכת חינוך מגוונת המציעה, בנוסף לבתי הספר הממלכתיים, גישות שונות לרבות בית ספר דמוקרטי, אנתרופוסופי, מונטסורי ועוד.
המושבה נותנת מענה רחב לילדים ולנוער במסגרות חינוך בלתי פורמליות כגון חוגים פרטיים, והן חוגים במסגרת המתנ"ס, תנועות נוער, פעילויות התנדבותיות ועוד.

המיקום הייחודי של פרדס חנה כרכור, ודרכי הגישה אליה הודות לקרבה לצירים מרכזיים מאפשר את החיבור בין צפון הארץ לדרומה. קרבה לכביש 6, כביש 2, כביש 4 והסמיכות לתחנת רכבת פרדס חנה כרכור-קיסריה.

המושבה הוותיקה נמצאת בשנים האחרונות בתהליך של התפתחות והרחבה כדי לתת מענה טוב לגידול המהיר של האוכלוסיה וכדי להמשיך ולשמר את המקום כמקום נחשק לגור בו.

פרדס חנה כרכור – למה כולם נוהרים לשם?

מחפשים אחר דירה לרכישה באזור שיביא איתו יתרונות רבים? כדאי לכם להכיר את העיר שכולם נוהרים אליה בשנים האחרונות. אנו כמובן מדברים על פרדס חנה כרכור,  מועצה מקומית שמביאה איתה הרבה מאוד פלוסים שחובה שתשמעו אותם. במאמר הבא נשמח להציג בפניכם את כל הפלוסים שיש במושבה הקסומה..  ייתכן מאוד כי אחרי קריאת המאמר תמצאו אתכם מחפשים אחר בתים חדשים או בתים ישנים למכירה בפרדס חנה.  המושבה הזאת מציעה כמעט כל סוג של נכס שרק עולה לכם לראש.

מושבה עם אוכלוסייה צעירה

בעבר האוכלוסיה שאפיינה את פרדס חנה כרכור היתה ברובה אנשים מבוגרים או משפחות וותיקות. כבר שנים ניתן לראות שינוי במגמה זו, והמון זוגות זוגות צעירים ואפילו רווקים מגיעים לעיר. המשמעות היא שהאוכלוסייה הופכת להיות צעירה יותר משנה לשנה, וכך גם האווירה במושבה . פרדס חנה כרכור הינה שילוב של עיר ומושבה ותיקה מי שמחפש מושבה באווירה צעירה, יכול למצוא את עצמו עובר למושבה הזאת. מושבה שמביאה איתה קצת שוני מכל עיר אחרת שבה יצא לכם להתגורר בעבר.

מושבה שגודלת בקצב מסחרר

פרדס חנה כרכור הינה מושבה שגדלה בקצב מסחרר, ומציעה לא מעט לתושבים שלה. אפילו אתם תתקשו מאוד להכיר את המושבה אם יצא לכם לבקר בה בעבר. ההתפתחות של המושבה מאפשרת למי שעובר להתגורר בה לא מעט תשתיות חדשות ופרויקטים מיוחדים. כמוכם ישנם אנשים רבים אחרים שרוצים לעבור למושבה הזו הזאת.

מחירים שניתן לשלם אותם

מחפשים אחר פרויקטים חדשים בפרדס חנה כרכור? מאוד יכול להיות כי תופתעו לטובה מהמחירים שאותם יצא לכם לשמוע. בשונה מערים אחרים באזור המרכז כאן המחירים הם מחירים שניתן לעמוד בהם. המחירים באזור המרכז הינם גבוהים משמעותית ממה שיש לפרדס חנה כרכור להציע ואנחנו רק במרחק של 50 דק ברכבת הנמצאת בסמוך לישוב . קחו בחשבון כי המחירים במגמת עלייה, כך שחשוב שתנצלו את המחיר השפוי שהמושבה מציעה . מי שרוצה להשקיע בנכסים במחירים שפויים, יכול לבחור במושבה הספציפית הזאת.