הצוות - הדרך לבית

הדרך לבית מתחילה אצלנו

"הדרך לבית" היא סוכנות לתיווך, יזמות וייעוץ נדל"ן הפועלת באזור בנימינה, גבעת עדה, פרדס חנה כרכור, זכרון יעקב, קיסריה, ומושבי הסביבה.

משרדינו מתמחה במכירת בתים ודירות יד 2, פרויקטים חדשים, יזמות, מכירת מגרשים לפרטיים וליזמים, מגרשים חקלאיים, השכרות ונדל"ן מסחרי.

אנו מציעות ללקוחותינו מעטפת מקצועית, נעימה ופותחת דלתות של כוח נשי במובן הטוב ביותר של המילה.

מהי הדרך שלנו, ב"דרך לבית"?

  • דרך שבה התהליך חשוב לא פחות מהתוצאה
  • דרך של ליווי מקצועי קשוב ורגיש לצרכי הלקוח
  • דרך של בניית מערכת אמון הדדית מתחילת החיפוש ועד לחתימת העסקה
  • דרך שלא מאמינה ב"דחיפה ושכנוע", אלא ב"תפירה אישית ודיוק"
  • דרך של מקצועיות חסרת פשרות המבוססת על היכרות מעמיקה עם היישובים, ההזדמנויות, התוכניות העתידיות וגם האתגרים של המקום, עד לרמת השכונה והרחוב.
  • דרך של "שרות מעטפת" הכולל עזרה בבחירת אנשי המקצוע השונים שיעזרו ללקוח בסגירת העסקה (עורכי דין, שמאים, יועצי משכנתאות, קבלנים ועוד)
  • דרך שרואה גם את היום שאחרי. חשוב לנו להיות שם בשבילכם גם אחרי סיום העסקה. לייעץ, לשמור על קשר ולתת לכם תחושת שייכות בהיכרות עם היישוב והסביבה.

נבחרת המתווכות

מיה בן חמו זיתוני

מקימת המשרד ובעלים - בנימינה, גבעת עדה ויישובי הסביבה | רישיון תיווך מס‘ 37044
מתגוררת בבנימינה, נשואה ואם לשלושה ילדים. בעלת תואר M.A בביקורת ציבורית מאוניברסיטת חיפה.מילדותי בבנימינה וכנכדה למייסדיה, דרך שרשרת תפקידים בכירים בתחומי הביקורת, משאבי אנוש והניהול, נראה שהכול הוביל אותי  לעסוק בחיבור בין בתים לאנשים, ולהקמת משרד התיווך "אדמה ובית". לאחר 10 שנות פעילות המשרד בחרתי לצאת לדרך חדשה תוך אמונה שהשלם עולה על סך חלקיו והקמתי את "הדרך לבית". היכרותי המעמיקה את בנימינה, תושביה,  מערכות החינוך ושאר שירותי הישוב מובילים למתן מעטפת שלמה של ידע קשרים וכישורים. ראיית המקרו והמיקרו של האזור על יתרונותיו והזדמנויותיו, והלקוחות החוזרים והממליצים הם כרטיס הביקור שלי. המוטו שלי הוא ליווי סובלני, מתחשב ולא "דוחף" לקראת הגשמת החלום שלכם במציאת הכתובת המדויקת. אני מאמינה כי הדרך חשובה לא פחות מהבית.
מיה בן חמו זיתוני
אורית בן אור

אורית בן אור

מקימת המשרד ובעלים - פרדס-חנה כרכור, קיסריה ואור ים | רישיון תיווך מס' 3155251
מתגוררת בכרכור, נשואה ואם לילדה, ובנוסף, "אימא-בונוס" לעוד 3 בנות מנישואיו הקודמים של בעלה. בעלת תוארMBA במנהל עסקים, בוגרת הנדסאית אדריכלות, לימודי הום סטיילינג וגישור, דוברת אנגלית וצרפתית. במשך שנים רבות איישתי תפקידים מובילים בתחומי ניהול המכירות והשיווק בזירה הבינלאומית- בחברות גדולות במשק, אך נטיית ליבי הייתה תמיד לתחום הנדל"ן. לאחר 6 שנים משמעותיות שבהן פעלתי וסגרתי עשרות עסקאות כמתווכת בצוות "אדמה ובית" באזור פרדס חנה כרכור החלטתי כי הגיע הרגע להקים עסק משלי את "הדרך לבית". למרות ניסיוני הרב בתחום המכירות, אני ניגשת לכל עסקה, לא כאל מכירת בית, אלא כייעוץ ללקוח באחד הצעדים החשובים והמשמעותיים בחייו; זאת כסיוע והכוונה מקצועית, בדרך לבחירה הנכונה ולעסקה האופטימאלית עבור כל אחד מהצדדים המעורבים. הידע הנרחב שרכשתי, הן בתחום הגישור והן בתחום ההום סטיילינג, מעניק ללא ספק, מעטפת שירות כוללת וייחודית ללקוחותיי. אני מאמינה ביצירת מערכת אמון הדדית ומבטיחה שאצעד אתכם כל הדרך אל הבית שלכם.

שרית שילין

סוכנת נדל"ן - זכרון יעקב | רישיון תיווך מס‘ 322539
מתגוררת בבנימינה, נשואה ואם לשניים.הקמת וניהלתי במשך שנים רבות מרכז יום לעבודה עם אוכלוסיית בוגרים עם צרכים מיוחדים.את הניסיון הרב שצברתי בניהול ועבודה מול אוכלוסייה זו ואת מכלול האיכויות שלי - רגישות, הקשבה והבנת הצרכים של שני הצדדים - אני מביאה עמי כעת ל"הדרך לבית" כאחראית איזור זכרון יעקב.הדרך להגשמת החלום לרכישת בית, המותאם לכם בצורה הכי מדויקת, הינה דרך מאד משמעותית עבורכם. אני ניגשת לעסקה תוך רגישות, הקשבה לשני הצדדים והבנת הצרכים. מבטיחה שאלווה ואגשר בין רצון בעלי הנכסים מצד אחד והלקוחות שלי מהצד השני בצורה הכי מקצועית ואמינה.שלכם,שרית שילין
שרית שילין
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן