קיסריה ואור ים | הדרך לבית | צרו איתנו קשר עוד היום לבתים מדהימים

קיסריה ואור ים

קחו רצועת חוף מרהיבה, נמל עתיק עם היסטוריה מרתקת, פארקים ירוקים, שכונות מטופחות ובתים צמודי קרקע מהמפוארים במדינה וקבלו ישוב איכותי הממוקם רק כחצי שעה מתל אביב.
קיסריה היא עיר נמל הנקראת על שם אוגוסטוס קיסר, שהוקמה בשנים 13–25 לפנה"ס.

היישוב המודרני של קיסריה כיום הוא יישוב קהילתי אמיד הכלול במועצה האזורית חוף הכרמל והמונה כ 5700 תושבים.
קיסריה כישוב, מתנהלת על ידי החברה לפיתוח קיסריה (חפ"ק – זרוע של קרן רוטשילד קיסריה). החפ"ק הינה חברה כלכלית פרטית הפועלת לפיתוח מתמיד של קיסריה, השבחת אדמותיה, פיתוח פארק התעשייה של קיסריה, הפעלת מערכות החינוך התרבות והספורט והן ענף התיירות בישוב.
ההשקעה בדור העתיד, מוסדות החינוך המתקדמים וקהילה פעילה הם חלק בלתי נפרד מהישוב.
בקיסריה, פועלים גני ילדים, בית ספר יסודי, מרכז קהילתי, מרכז נוער, מרכז מוסיקה, ותנועת הצופים. התלמידים נהנים מהסעות ללא עלות אל בית הספר וחזרה אל שכונות המגורים והן שאטל חינם בשעות אחר הצהריים. תלמידי העל יסודי לומדים בבית הספר האזורי מעגן מיכאל שבישובי חוף הכרמל.
קיסריה, כעצם היותה עיר נמל וחוף עם פיתוח מתמיד של שבילי אופניים ופארקים מציעה פעילויות ספורט ופנאי רבים כגון צלילה, חתירה, רכיבה, מסלולי גולף בסטנדרט בינלאומי ומקומות בילוי עד השעות הקטנות של הלילה.
בשנים האחרונות קיסריה מיצבה את עצמה גם במרכז תיירותי, תרבותי וקולינרי, מייצגת את החלום של חיי קהילה שקטים ושלווים לצד איכות חיים גבוה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן